O firmie

Firma GASTROCAST Michał Harasim jest przedstawicielem i dystrybutorem produktów BELOTSERKOVLIT Sp. z o.o.

 

Naczynia żeliwne Brizoll Naczynia żeliwne Brizoll

 

BELOTSERKOVLIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w 2016 roku. Firma zajmuje się produkcją żeliwnych naczyń kuchennych TM „BRIZOLL”.

Naszą pasją jest nie tylko tworzenie żeliwnych naczyń kuchennych, ale także ożywianie całej kultury wykorzystywania żeliwa zarówno w profesjonalnej kuchni, jak i w każdym domu.

Dlaczego to robimy? Ponieważ w żeliwie chodzi przede wszystkim o praktyczność i dostępność. Zapomnijmy już o irytującym procesie wymiany patelni co 2-3 lata, na których uszkodzona została syntetyczna nieprzywierająca powłoka.

Kochamy to, co robimy. Zamknięty cykl produkcyjny pozwala nam kontrolować każdy etap i być pewnym naszego produktu - od pomysłu aż do końcowego etapu, gdy patelnia trafi w Twoje ręce. Otrzymujesz nie tylko żeliwną patelnię, ale i niezawodnego partnera w codziennej aktywności w kuchni, który wykonany jest z ekologicznego materiału zgodnego z najwyższymi normami jakości.

Nasze wyniki mówią same za siebie - szybko się rozwijamy i aktywnie zaznaczamy swoją obecność na nowych rynkach. Przez kilka lat udało nam się rozwinąć z niewielkiej, lokalnej firmy do przedsiębiorstwa eksportującego swoje produkty do wielu krajów europejskich.

Każdego dnia pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty, udoskonaleniem procesów produkcji, a także dotarciem do jak największej liczby odbiorców, aby szerzyć fantastyczną kulturę korzystania z żeliwnych naczyń kuchennych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl